Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Panel PC a iPC

06.08.2018

Open source IIoT gateway RevPi Connect

Open source IIoT Gateway RevPi Connect poskytuje používateľom maximálnu slobodu pri implementácii projektov IIoT vďaka koncepcii otvorenej platformy (vrátane úplných práv root). Systém RevPi Connect je založený na module Raspberry Pi Compute Module 3 a je vybavený štvorjadrovým procesorom 1,2 GHz, 1 GB RAM a 4 GB pamäťou flash eMMC. Špeciálne upravená Raspbian verzia. Na prenos údajov o strojoch priamo do cloudu slúžia IIoT protokoly MQTT a OPC UA.

Jednotlivé aplikácie môžu byť naprogramované okrem iného prostredníctvom Node-RED, Pythonu alebo priamo v C. Modulárna konštrukcia zariadenia RevPi Connect umožňuje vybavenie vhodnými rozširujúcimi modulmi, ako sú digitálne a analógové IO, gateways a rádiové moduly, napríklad pre Bluetooth. Rozširujúce moduly môžu byť pripojené ako plug & play a je možné ich ľahko nakonfigurovať pomocou grafického používateľského rozhrania.

RevPi Connect je vybavený master a slave pre populárne sieťové protokoly Modbus RTU a Modbus TCP.

01.08.2017

Objavte svet Revolution Pi

Open source priemyselné PC na báze Raspberry Pi - s dvomi variantami máte nekonečne veľa možností!

Základný modul RevPi Core je schopný pracovať ako kompaktné priemyselné PLC, s možnostou pripojenia cez USB, ethernet alebo HDMI.
Má operačný systém LINUX s rozšírením pre reálny čas a ovládače pre výmenu údajov s rozširujúcimi  modulmi cez vlastnú vysokorýchlostnú zbernicu. Pre priemyselné aplikácie je  zaujímavou prepojiteľnosť modulu RevPi Core s modulárnymi komunikačnými bránami pre pripojenie  k sieťam PROFINET IRT, EtherNet/IP, POWERLINK, CClink, EtherCAT, Sercos III, Modbus TCP, PROFIBUS, DeviceNet, CANopen, Modbus RTU a sériové linky.

Napíšte nám