Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Bezdrôtové komunikácie

03.12.2020

Novinka od Teltonika Networks - router RUTXR1 do racku

RUTXR1 je router do racku s  LTE Cat6, s redundantným napájaním  a portami WAN, ktorý je možné umiestniť do serverového rozvádzača. Je vybavený dvojitou SIM, USB a dvojpásmovým WIFI Wave-2 802.11ac.
Od ostatných produktov spoločnosti Teltonika Networks sa líši portom SFP WAN a dedikovanými portami konzoly. Použitie - primárny router v malej firme alebo domácej kancelárii so záložným pripojením cez LTE a výkonným WiFi.

Základné vlastnosti

  • 5 gigabitových ethernet portov,
  • automatické prepínanie WAN pri výpadku z viacerými konfiguráciami,
  • SFP port pre optickú komunikáciu na väčšie vzdialenosti,
  • Wave-2 802.11ac Dual Band WiFi,
  • 4G LTE CAT 6 s rýchlosťou až 300Mbps,
  • kompatibilný s diaľkovým management systémom Teltonika RMS.

03.08.2018

DATAEAGLE spája bezdrôtovo senzory s riadiacim systémom a cloudom

Séria DATAEAGLE 2000 je špecializovaná pre komunikáciu dát zo senzorov prostredníctvom všetkých bežne používaných komunikačných štandardov a poskytuje výrobcom senzorov, strojov a koncovým užívateľom maximálnu flexibilitu. Od malých vzdialeností, ktoré sú pokryté Bluetooth Low Energy, až po vzdialenosti na druhom konci sveta, spájajú produkty firmy Schildknecht senzory bezdrôtovo prostredníctvom mobilných prijímačov.

Wireless senzor Gateway Dataeagle compact 2730 vypĺňa zabudovaným  Bluetooth Low Energy rozhraním medzeru v doterajšej dátovej komunikácii. Procesné údaje sú odoslané späť do riadiaceho systému, čo umožňuje priamo optimalizovať výrobný proces. Informácie sa privádzajú do riadenia stroja pomocou bežných zberníc, ako napr. Profinet. Systém Plug & Play umožňuje nasadenie v krátkom čase.

Maximálnu kompatibilitu s existujúcimi zariadeniami garantuje Schildknecht prostredníctvom pripojenia analógových a digitálnych senzorových dát. Rádiový IO rozdeľovač Dataeagle X-treme IO 2730 rozširuje každý analógový a digitálny senzor o Bluetooth Low Energy rozhranie. IO rádiový rozvádzač tak pripojí ľubovoľný počet senzorov pripojených cez kábel priamo do riadiaceho systému. Kompatibilita so staršími senzormi je zaujímavá najmä pri Retrofit projektoch, pretože existujúce senzory sa dodatočne spoja s riadiacim systémom alebo cloudom.

Vďaka kompaktnému prevedeniu a úspore káblov môžu byť stroje a zariadenia integrované do existujúcej infraštruktúry výrazne jednoduchšie, efektívnejšie a s nižšími nákladmi.

 

Napíšte nám