ControlSystem

IBH Link S5

IBH Link S5++

IBH Link S5++ je cenovo výhodná alternatíva k bežným PLC-PC spojeniam cez ethernet. Ak má byť SIMATIC S5 cez ethernet prepojený s PC, je obvykle nasadený CP- komunikačný procesor. IBHsoftec ponúka alternatívu: IBH Link S5++

Kvôli stúpajúcej integrácii jednotlivých komponentov automatizačnej techniky sa stále častejšie vyžaduje spojenie PLC a PC. Obyčajne sú používané komunikačné procesory, teda CP od f. Siemens alebo ethernetové moduly iných výrobcov pre pripojenie SIMATIC S5.

Ako alternatívu predstavuje firma IBHsoftec svoj IBH Link S5++ pre prepojenie medzi PC a SIMATIC S5. IBH Link S5++ je kompaktný a robustný ethernetový konverter v 15 pólovom Sub-D  púzdre na prepojenie cez switch, hub alebo priamo k PC prostredníctvom jednoduchej sieťovej karty. Použitý je obvyklý štandardný protokol TCP/IP. Všetky výhody ethernetu slúžia bez problémov v  prospech užívateľa, napr. vybudovanie diaľkovej údržby cez štandardný router alebo VPN spojenie. Rovnako je možné aj priame pripojenie na internet.

Všetky potrebné drivery pre STEP5 od V7.16 a S5 pre Windows ® sú zahrnuté v rozsahu dodávky. Samozrejmosťou je spolupráca IBH Link S5 s IBH OPC Serverom.

Pripojenie S7-HMI zariadení je možné cez RFC1006. Podporovaný je FETCH/WRITE protokol.

Popri programovacích funkciách sú pre HMI aplikácie možné aj prístupy k jazykom cez spoludodávanú API na IBH Link S5++. Pre Windows operačné systémy sú príklady v jazykoch Visual Basic, Visual C, Visual C++, VB.net, Visual C#, Delphi, Java, Excel zahrnuté v rozsahu dodávky.

 

Prstom posuňte tabuľku doľava
Kód
Popis
Cena
Obrázok
Dopyt
IBH20284

IBH Link S5++

AS511-Ethernet, Operation with S7 HMI devices possible


399 €
Napíšte nám