Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

DATAEAGLE 2000 - bezdrôtové pripojenie senzorov

DATAEAGLE 2000 -  bezdrôtové pripojenie senzorov  

Séria DATAEAGLE 2000  je špecializovaná na komunikáciu dát zo senzorov vo všetkých úrovniach riadenia  a poskytuje tak výrobcom strojov a koncovým užívateľom maximálnu flexibilitu. Komunikačné moduly DATAEAGLE 2000 je možné využívať na:

  • priamy bezdrôtový prenos signálov
  • bezdrôtové pripojenie senzorov k priemyselným zberniciam (PROFINET, PROFIBUS,...)
  • bezdrôtové pripojenie senzorov a ich prenos do cloudových aplikácií

Na rádiovú komunikáciu sa využíva technológia Bluetooth Low Energy, ktorá zabezpečí spoľahlivý prenos signálov do vzdialenosti 70m. Štandardné snímače sa pripájajú káblami k bráne DATAEAGLE X-treme IO 2730 s krytím IP67, ktorá je rádiovo spojená so svojim partnerom. Komunikačný partner môže dať prenesené signály k dispozícii priamo v elektrickej forme alebo ich poskytnúť ako dáta riadiacemu systému na štandardných zberniciach PROFIBUS, PROFINET, POWERLINK, EtherCAT a iných.

Na prenos signálov senzorov do cloudových aplikácii je určený modul DATAEAGLE Compact 2730 cloud. Ten modul môže spracovať signály bezdrôtových senzorov cez Bluetooth Low Energy  alebo signály klasických senzorov pripojených cez bezdrôtovú bránu DATAEAGLE X-treme IO 2730. Na pripojenie do internetu je modul vybavený eSIM kartou akceptovanou väčšinou poskytovateľov GSM vo svete.

Vďaka kompaktnému vyhotoveniu modulov DATAEAGLE 2000 a úspore káblov môžu byť integrácia strojov a zariadení do existujúcej infraštruktúry výrazne jednoduchšia, efektívnejšia a realizovaná s nižšími nákladmi.

www.controlsystem.sk

Napíšte nám