Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Nová verzia M2Web pre eWON Flexy

Nová verzia M2Web ponúka jednoduché monitorovanie KPI zo zariadení pripojených cez Ewon

HMS Networks predstavila novú verziu služby M2Web, ktorá umožňuje používateľom produktov Ewon® Flexy okamžite monitorovať kľúčové ukazovatele výkonnosti KPI na vzdialených počítačoch. Pomocou PC, tabletu alebo smartfónu získajú výrobcovia strojov a koncoví používatelia úplný prehľad o svojich inštaláciách vďaka novému intuitívnemu grafickému rozhraniu, prispôsobenému mobilnému zobrazeniu a zobrazeniu všetkých pripojených strojov na mape.
Možnosť rýchlej kontroly stavu strojov sa stáva stále dôležitejšou nielen pre výrobcov strojov, ale aj pre koncových užívateľov. HMS Networks poskytuje inovovanou službou M2Web bezplatne pre všetky Ewon Flexy zaregistrované do cloudovej platformy Talk2M®.
Užívatelia služby profitujú z bezpečného mobilného prístupu ku KPI zo vzdialených počítačov prostredníctvom produktov Ewon Flexy, ktorý umožňuje používateľom pripojiť sa napr. ku vzdialenému HMI, web serveru, PC, panelom. M2Web nevyžaduje žiadnu inštaláciu softvéru - užívateľ jednoducho otvorí štandardný prehliadač. V M2Web sú informácie prezentované v modernom grafickom rozhraní, ktoré bolo schopné reagovať na zmeny v mapách a umožnilo globálne zobrazenie nainštalovaných strojov.

Nová funkcia KPI umožňuje používateľom ľahko získať okamžité informácie o stave a výkonnosti všetkých pripojených strojov. Užívateľ jednoducho definuje až 6 požadovaných KPI výberom parametrov v databáze tagov každého Ewon Flexy. Každý KPI ​​vizuálne zobrazuje stav alarmu: Modrá farba pre normálny stav, žltá pre varovanie a červená pre alarm.
Kým M2Web je jednoduchý spôsob, ako môžu výrobcovia strojov monitorovať všetky svoje KPI strojov na jednom mieste, je to tiež veľmi užitočný nástroj pre koncových užívateľov. Výrobca stroja môže ľahko sprístupniť M2Web koncovým užívateľom, čo umožní každému koncovému používateľovi využívať M2Web ako jednoduchý monitorovací nástroj, vrátane súhrnného prehľadu všetkých pripojených strojov.

S podporou overenej cloudovej platformy Talk2M od HMS Networks poskytuje M2Web výrobcom strojov, koncovým užívateľom - a ich systémovým integrátorom - nový spôsob, ako okamžite pristupovať k inštaláciám z akéhokoľvek zariadenia, napríklad z počítača, tabletu alebo smartfónu. Vďaka kľúčovým informáciám, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom M2Web, môžu užívatelia predísť akýmkoľvek výpadkom výroby a zlepšiť prevádzkovú efektivitu.

Napíšte nám