Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

7 dôvodov, prečo si vybrať routre Ewon

Ewon je najpoužívanejšie riešenie priemyselného zabezpečeného vzdialeného prístupu na svete - s takmer 300 000 pripojenými strojmi a zariadeniami ku cloudovej službe Talk2M, s viac ako 30 dátovými centrami a viac ako 10 000 zákazníkmi.

7 dôvodov, prečo si vybrať produkty Ewon:

 1. Povolenie vzdialeného pripojenia - váš stroj nemusí byť stále pripojený k internetu. Ak potrebujete službu vzdialeného prístupu, pripojenie môže zodpovedná osoba v továrni ručne aktivovať. To sa dá dosiahnuť pomocou konfigurovateľného digitálneho vstupu, ktorý je k dispozícii na všetkých zariadeniach Ewon, na autorizáciu pripojenia na internet alebo VPN. S týmto pripojením môžete tiež aktivovať VPN zaslaním SMS na Ewon.
   
 2. Kontrola, či je niekto vzdialene pripojený k zariadeniu - všetky zariadenia Ewon majú vopred nakonfigurovaný digitálny výstup, ktorý sa automaticky aktivuje, keď je niekto aktívne pripojený a používa službu vzdialeného prístupu. Týmto spôsobom môže byť informovaný manažér výroby, keď niekto mení konfiguráciu zariadenia. Pre niektoré aplikácie je to dokonca štandard, ako v prípade UNE-EN 415-10: 2014 pre baliace stroje.
   
 3. Nastavenie zariadenia Ewon bez toho, aby ste ho mali pred sebou umožňuje vám nastaviť a nakonfigurovať vzdialené pripojenie k strojom bez toho, aby ste opustili svoj dom. Predkonfiguráciou cloudového pripojenia môže konečný používateľ nainštalovať zariadenie Ewon, jednoduchým zapojením SD karty alebo USB flash disku. Cloudovú registráciu a konfiguráciu zariadenia je možné vykonať na diaľku vďaka Easy Setup: How to use Easy Setup >>
   
 4. Test vzdialeného pripojenia s Talk2M bez zariadenia Ewon - chcete vedieť, či má sieť zákazníka dobré spojenie so službou vzdialeného prístupu Talk2M ešte pred odoslaním routeru Ewon? Vďaka nástroju Talk2M Connection Checker na kontrolu pripojenia Talk2M je možné overiť pripojenie skôr, ako nainštalujete Ewon do siete. Talk2M Connection Checker je bezplatný nástroj, ktorý na konci testu zobrazí výsledky a ak sa zistia problémy s pripojením k Talk2M, chybové hlásenie obsahuje ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu problém vyriešiť.
   
 5. Live údaje zo stroja na vlastnom dátovom portáli - chceli by ste monitorovať niektoré kľúčové údaje stroja (KPI) zo svojho smartfónu? Je to možné vďaka integrovanej funkcii Easy KPI. Nastavenie je jednoduché, z každého Ewon Flexy si môžete vybrať až 6 KPI a publikovať ich na bezplatnej webovej stránke M2Web. Živé údaje sa môžu zobraziť v mapovom podklade alebo vo forme zoznamu s farebným indikátorom alarmového stavu. Táto funkcia je bezplatná pre všetky zariadenia Ewon Flexy.
   
 6. Maximálna dostupnosť pre vzdialenú službu - „Čo sa stane, ak zlyhá sieť zákazníka a nemáte prístup k zariadeniu?“ Všetky zariadenia Ewon sa môžu automaticky prepnúť z primárneho rozhrania WAN na sekundárne rozhranie WAN, ak zlyhá primárna sieť. Napríklad, ak nefunguje pripojenie Ethernet WAN, zariadenie Ewon sa môže automaticky prepnúť na 4G sieť. na zabezpečenie nepretržitej konektivity. Môžete tiež nastaviť ako sekundárne rozhranie WiFi a použiť v núdzovej situácii hotspot vášho mobilného telefónu.

 7. Konfigurovateľné funkcie kybernetickej bezpečnosti pre ešte väčšiu ochranu - v predvolenom nastavení Ewon ponúka mnoho bezpečnostných funkcií a je automaticky povolený. Existuje však mnoho ďalších možností, ktoré je možné konfigurovať na základe potrieb klienta alebo aplikácie IoT. Pri prvom nastavení by ste mali zmeniť predvolené heslo správcu Ewon. Všetky účty Talk2M môžu vytvárať neobmedzený počet používateľov. Preto sa dôrazne odporúča, aby mal každý používateľ jedinečné užívateľské meno a jedinečné oprávnenie na základe svojej úrovne prístupu. Pre všetky používateľské účty by sa malo povoliť viacfaktorové overenie (MFA - Multi-factor Authentication).

   

Napíšte nám