welcome

Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

Priemyselná automatizácia
Produkty

Od priemyselných zberníc, cez PLC až po SCADA systémy

 • decentrálny systém pre všetky známe priemyselné zbernice
 • komunikačné brány medzi rôznymi zbernicami
 • výkonné riadiace systémy programovateľné v STEP7
 • komunikačné adaptéry pre S5 a S7
 • dotykové panely a SCADA systémy
 • internetové pripojenie k PLC systémom
 • komponenty pre PROFIBUS a PROFINET
Priemyselná automatizácia
Služby

Diagnostika, analýza a programovanie

 • diagnostika sietí PROFIBUS a PROfINET
 • komplexné návrhy riadiacich systémov (siete, PLC, vizualizácia,diaľkový servis, ...)
 • tvorba riadiacich a vizualizačných aplikácií
 • analýza SW v systémoch S5 a S7 počas prevádzky
 • zber údajov z PLC lokálne a cez internet
 • komunikácia s PLC a obsluhou pre MES a ERP systémy
 • školenia pre všetky produkty
Priemyselná automatizácia
Novinky
 • 28. november 2014
  SPS/ IPC/ Drives 2014 [+] [-]

  V dňoch 25. - 27- novembra 2014 sa v Norimbergu uskutočnil medzinárodný veľtrh SPS/ IPC/ Drives 2014. ControlSystem, s.r.o. spolu s partnerskou firmou Microsys (CZ) Vám predstavili riešenie PROMOTIC Remote Station. Ide o riešenie pre zber údajov a vizualizáciu na diaľku, v ktorom sme použili Scada systém PROMOTIC a produkty nášho dodávateľa, spoločnosti eWON, konkrétne software eSync a modulárny router FLEXY. Ďakujeme spoločnosti Microsys za spoluprácu.

  sps   sps2

 • 20. október 2014
  ELOSYS 2014 [+] [-]

  V dňoch 14. - 17. októbra 2014 sa naša spoločnosť zúčastnila jubilejného 20. ročníka medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, elektroniky, energetiky a telekomunikácií ELOSYS 2014. Ďakujeme Vám za návštevu našej expozície!

  elosys1 elosys2 elosys3 elosys4

 • 17. jún 2014
  Konferencia magazínu ATP Journal [+] [-]

  Dňa 12. júna 2014 sa v Bratislave, v buisness centre ARUBA, uskutočnila konferencia s názvom "Inteligentný vzdialený prístup k technológiám a zariadeniam", kde sa firma ControlSystem zúčastnila ako hlavný komerčný partner. Účastníci sa zoznámili s možnosťami, ktoré bezdrôtové priemyselné technológie prinášajú výrobným, spracovateľským podnikom a sieťovým odvetviam.

  Konferencia ATP 1 Konferencia ATP 2 Konferencia ATP 3

 • 10. jún 2014
  Národné fórum údržby 2014 [+] [-]

  ControlSystem sa v dňoch 3. - 4- júna 2014 zúčastnila podujatia Národné fórum údržby 2014.  NFU je event, na ktorom sa stretáva vyše 200 manažérov a špecialistov údržby, popredných firiem ponúkajúcich služby v údržbe, predstaviteľov spoločností zo širokého spektra odvetví, ako aj odborníkov z akademickej pôdy.

  Naša firma prispela k programu konferecie prezentáciou, s názvom "Využitie cloudových služieb pre prenos a vyhodnotenie diagnostických údajov".

   

  Národné fórum údržby 1 Národné fórum údržby 2 Národné fórum údržby 3

 • 22. apríl 2014
  Konferencie ELEKTROKONTAKT a SEZ KES [+] [-]

  V apríli sa firma ControlSystem, s.r.o. zúčastnila na dvoch konferenciách, určených pre technikov, projektantov, elektrotechnikov a pracovníkov údržby. V Banskej Bystrici sa konala konferencia ELEKTROKONTAKT, organizovaná spoločnosťou Elektromanagement s.r.o. a v Bratislave 40. konferencia elektrotechnikov Slovenska, pod dohľadom Slovenského elektrotechnického zväzu.

  Elektrokontakt 1 Elektrokontakt 2 Elektrokontakt 3

 • 24. február 2014
  Konferencia ELEKTROTEC Košice [+] [-]

  Dňa 12. februára 2014  sa firma ControlSystem zúčastnila X. ročníka konferencie ELEKTROTEC v Košiciach. Konferencia, organizovaná spoločnosťou ELEKTRO MANAGEMENT, s.r.o., je určená revíznym technikom, projektantom, pracovníkom elektroúdržby a pracovníkom, zodpovedným za výrobu, prevádzku a údržbu elektrických prvkov a zariadení.

   

  Elektrotec 1 Elektrotec 2 Elektrotec 3

 • 7. január 2014
  eWON on Campus - Noc výskumníkov TUKE [+] [-]

  V spolupráci s Technickou Univerzitou v Košiciach, spoločnosťou eWON a ich partnerským programom eWON on Campus Vám prinášame zaujímavú správu z podujatia Noc výskumníkov 2013.

 • 3. december 2013
  Veľtrh SPS/ IPC/ Drives 2013 - NOVINKY [+] [-]

   

  Veľtrh SPS/ IPC/ Drives 2013 v Norimbergu priniesol viacero zaujímavých noviniek z oblasti priemyselnej automatizácie, ktorej sa venuje naša spoločnosť.

   

  eWON – nový smerovač Flexy,  na rozdiel od doterajších typov smerovača má  modulárnu konštrukciu a umožňuje lepšie prispôsobiť funkcionalitu požiadavkám aplikácie. Informácie o cene a technických parametroch Vám prinesieme v krátkom čase.

  VIPA – nové CPU SLIO, jeho výnimočnosť spočíva v tom, že jeho pamäť aj komunikačné vlastnosti sú konfigurovateľné pomocou tzv. VIPASet – Card (VSC).

  Siemens – CPU radu S7-1500, ďalšie nové dva typy  CPU, ktoré prídu čoskoro na trh.

  Weintek – Touch panely radu XE a modul cMT pre mobilnú vizualizáciu na tabletoch iPad, ku ktorému je teraz možné pripojiť aj dotykovú plochu pre statickú aplikáciu.

  Deltalogic – úspešná implemetácia komunikačnej knižnice AG-Link  pre S7 a S5 do produktov partnerských firiem INSYS a TIXI

  HS Automation Software  – priama komunikácia databázy a riadiacich systémov S7 teraz podporuje aj nové dátové formáty pre S7-1200

   

  Rovnako ako v minulosti, tak aj v tomto roku bolo predstavených viac noviniek vo všetkých oblastiach priemyselnej automatizácie. Preto všetkým záujemcom odporúčame naplánovať si čas už teraz a zúčastniť sa budúcoročného veľtrhu osobne.

   

  SPS IPC Drives 1 SPS IPC Drives 2 SPS IPC Drives 3 SPS IPC Drives 4   

Všetky >>