Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Talk2M Easy Setup

HMS Networks vydal nové funkcie v rámci cloudovej služby Talk2M®Easy Setup pre produkty Ewon®, ktoré sú zamerané na uľahčenie zabezpečeného pripojenia k vzdialenému stroju pre výrobcov strojov a koncových používateľov.
Používatelia môžu využiť
ešte ľahšiu a bezpečnejšiu konfiguráciu, inštaláciu a pripojenie vzdialeného zariadenia vďaka novým funkciám a vylepšeniam v aktualizovaných verziách dvoch kľúčových softvérových komponentov v rámci aplikácie Talk2M Easy Setup:

  • Nová verzia nástroja Connection Checker poskytuje jasnú diagnostiku a správy o stave pripojenia a výkone medzi strojmi pripojenými k Ewon a cloudovou službou vzdialeného prístupu Talk2M.
    Používatelia sú informovaní, či bolo pripojenie nadviazané úspešne alebo nie aj o akýchkoľvek problémoch s pripojením. Používateíom tiež pomôžu podrobné informácie o tom, ktoré parametre je potrebné zmeniť, aby sa vyriešil problém s pripojením.
  • Softvér eCatcher Remote Access bol aktualizovaný, aby identifikoval konflikty IP adries a ponúka možnosti automatického "liečenia", ktoré vyvinula HMS na základe bežných problémov s pripojením na internet v teréne.
    Okrem toho eCatcher teraz obsahuje aj novú bezpečnostnú funkciu, ktorá umožňuje používateľom šifrovať konfiguračné súbory Talk2M Easy Setup vrátane napr. nastavenia internetového pripojenia.