Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Porucha si čas nevyberá ... prichádza online technik

Rovnako ako väčšina našich zákazníkov, ktorá obmedzuje návštevy externých pracovníkov vo svojich prevádzkach, aj my sa snažíme chrániť zdravie našich zamestnancov a prispieť k minimalizovaniu šírenia nákazy. Rozhodli sme sa preto ponúknuť Vám služby diagnostiky priemyselných sietí prostredníctvom „online technika“.

Online technik

  • vyškolený pracovník firmy ControlSystem so skúsenosťami v diagnostike sietí, ktorý nepriamo, prostredníctvom internetu zrealizuje prebiehajúce meranie. Počas diagnostiky zároveň komunikuje s povereným pracovníkom údržby, ktorý je na mieste merania.
  • podľa popisu problému, zašleme vytypované  diagnostické prístroje na adresu zákazníka a v dohodnutom termíne sa online technik  pripojí k zariadeniu a vykoná diagnostiku siete na diaľku.
  • vzájomná komunikácia prebieha cez internetové služby  ( Teamviewer, Google,..), vzdialenú plochu prípadne aj telefonicky.

Viac informácií >>

Objednať online technika >>

V záujme ochrany našich zamestnancov a zákazníkov obmedzujeme sociálny kontakt. Preto vám chceme poskytnúť najlepšiu možnú podporu napriek súčasnej situácii:

  • Podpora a poradenstvo: sme vám k dispozícii telefonicky alebo e-mailom, cez web-meeting a prostredníctvom "online technika" aj ako údržba na diaľku.
  • Čelíme výzve spolupracovať bez toho, aby sme „spolupracovali“ osobne.
Napíšte nám