Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

Komunikačná technológia Siemens S7-1200 / S7-1500 založená na tagoch

V súčasnosti väčšina HMI stále používa konvenčnú schému adresovania na komunikáciu s PLC Siemens S7-1200 / S7-1500, ktorá sa vyznačuje prenosom obyčajného textu, nízkou rýchlosťou a zlou čitateľnosťou adresy. Na rozdiel od toho Weintek HMI začali podporovať komunikačné technológie založené na tagoch, ktoré používa programovací softvér PLC TIA Portal. Znamená to zlepšenie kvality prenosu, rýchlosti a bezpečnosti dát a tiež umožňuje PLC plne využívať celý pamäťový priestor a zlepšiť výkon HMI a PLC.

Nový ovládač Siemens S7-1200 / S7-1500 (Symbolic Addressing):

  • Easy Tag Import - PLC tagy je možné importovať pripojením k PLC alebo priamym načítaním projektu TIA Portal, takže integrácia HMI a PLC je veľmi jednoduchá a rýchla.
  • Speed Boost - zlepšenie efektívnosti komunikácie.
  • Deep integration - podporované dátové typy zahŕňajú nielen primárne typy, ale aj špeciálne typy, ako je čas, dátum, počítadlo a časovač, ktoré uľahčujú širšiu aplikáciu.
  • Seamless Upgrade - pre používateľov Siemens S7-1200 / S7-1500 (Absolute Addressing), ktorí prechádzajú na nový ovládač, automatické mapovanie pomáha aktualizovať nastavenie adresy objektu a makier v starom projekte počas prepínania.

Použiteľné modely: modely HMI série XE / eMT / cMT a Gateway modely.
Aplikovateľná verzia softvéru: EasyBuilder Pro V6.03.01 alebo novšia. (Vyberte ovládač S7-1200 / S7-1500 (Symbolic Addressing). Stiahnuť

Napíšte nám