Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

eWON Cosy pripája stroje k internetu pomocou 4G

HMS Industrial Networks oznámila vydanie nového smerovača eWON Cosy 4G LTE (pre Európu, Severnú Ameriku). Gateway umožňuje používateľom prístup, odstraňovanie porúch, programovanie, monitorovanie a ovládanie strojov na diaľku. Použitie eWON Cosy s 4G mobilným pripojením umožňuje používateľom prístup k ich strojom na vzdialených miestach, kde nie je k dispozícii ethernetová sieť.

Spoľahlivejšie spojenie
Cosy 4G router sa môže nielen pripojiť k najnovším sieťam LTE (Long-Term Evolution), ale tiež zabezpečuje automatický prechod  na 3G. Ak sa sieť 4G stane nestabilnou, preplnenou alebo nedostupnou, pripojenie sa automaticky prepne na 3G (HSPA / WCDMA). Inými slovami, zabezpečuje kontinuitu pripojenia, bez ohľadu na to, aké sú okolnosti siete.
 
Rýchlejšia komunikácia
Keďže Cosy 4G je dodávaný v dvoch variantoch, zabezpečuje širokú kompatibilitu s hlavnými mobilnými sieťovými operátormi a pokrýva Európu, Stredný východ a Afriku, Severnú Ameriku. Pre vzdialený prístup k priemyselnému riadiacemu systému s použitím cloudovej služby Talk2M je potrebná SIM karta s mobilnými dátami.

Napíšte nám