Zastúpenie firiem Vipa, Deltalogic, Profichip, Ewon, Procentec a Weintek. Predaj HW, tvorba SW, inžinierska činnosť.

VIPA PROFINET CPU - 4 komunikačné porty: PROFINET I/O, Ethernet PG/OP, PROFIBUS, MPI

Adaptéry NetLink aj pre Windows7 a TIA Portal

eWON COSY - pripája PLC cez internet ešte jednoduchšie

COMbricks - PROFIBUS trvale pod dohľadom

eMT3000 - nový rad dotykových panelov

Brány ADFWeb - pre všetky sériové a ethernetové protokoly

ControlSystem

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o eCatcheri (VPN klient)

# 1  eCatcher Online Help
Stlačením klávesu "F1" v aplikácii eCatcher alebo kliknutím na ikonu "?" v pravom hornom rohu sa otvorí online pomocník eCatcher venovaný stránke alebo téme, na ktorej sa práve nachádzate.
Online pomocník eCatcher priamo >>

# 2 - Prispôsobte si popis Ewonu
V rámci rozhrania eCatcher je možné prispôsobiť 3 stĺpce, napr. krajinu, kde je Ewon umiestnený, názov projektu...
Jasný popis na každom vzdialenom Ewone umožňuje jednoduchú identifikáciu. Tento popis môžete použiť aj na filtrovanie vo vyhľadávacom paneli v eCatcher, eCatcher Mobile (Google Android, Apple iOS) alebo M2Web.
V predvolenom nastavení sa tieto stĺpce nazývajú "Custom Field 1,2 a 3". Toto nastavenie sa nachádza v ponuke:
"Account > Advanced settings > Custom Fields > Modify". Vlastné polia môžu byť premenované na meno zákazníka - miesto, názov miesta, typ stroja.

Užitočné informácie: môžete si pridať ďalšie preddefinované stĺpce, napríklad verziu firmvéru alebo informácie o sieti.

# 3 - Ewon Logbook
Pre každé zariadenie Ewon vo vašom účte je k dispozícii denník. Po pripojení k Ewonu môžete do denníka písať ďalšie správy kliknutím na "Pridať správu" v okne aktívneho pripojenia. Logbook môžete zobraziť aj vtedy, ak nie ste pripojení, jednoduchým kliknutím na ikonu. Používateľské správy, pripojenia a ďalšie udalosti sa zobrazujú v rovnakom logu. Pomocou filtra môžete z protokolov vytriediť konkrétne udalosti. Logy môžete exportovať, filtrovanť alebo kompletovať ako súbor CSV alebo TXT.

# 4 - Talk2M stránka stavu
Servery Talk2M sú monitorované technikmi 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Webová stránka Talk2M Status odráža stav infraštruktúry Talk2M v reálnom čase. Všetky poruchy alebo servisné zásahy sú hlásené. O plánovanej údržbe sa dozviete e-mailom.
Talk2M Status >>

# 5 - Talk2M Connection Checker
Perfektným nástrojom na overenie, či vaše pripojenie WAN použité pre váš Ewon alebo eCatcher môže poskytnúť úplný prístup k službám Talk2M.
Tento nástroj stiahnete tu: Ewon Downloads
Viac informácií v odkaze: Talk2m Connection Checker 3.0

# 6 - Dvojfaktorové overenie
Obvyklé overovanie sa vykonáva prostredníctvom SMS, ale môže sa vykonať aj overením vyhradeného počítača, ktorý sa použije ako druhý dôveryhodný autentifikačný faktor.

# 7 - Zobrazie Ewonov na mape
Namiesto klasického zoznamu môžete zobraziť všetky zaregistrované Ewony na mape sveta. Geolokácia nie je na základe GPS technológie, takže je kompatibilná so všetkými zariadeniami Ewon. Poloha sa získa buď prostredníctvom celulárnej siete alebo v korelácii s informáciami od poskytovateľov internetových služieb alebo Wi-Fi smerovačom. Ručné nastavenie je možné, ak odhadovaná poloha nie je dostatočne presná alebo pre skupinové zobrazenie. Z dôvodu ochrany osobných údajov môže byť geolokácia zariadení deaktivovaná buď pre celý účet, alebo len pre konkrétny Ewon.

# 8 - Registrácia Ewonu na inom účte Talk2M
Z bezpečnostných dôvodov a kvôli zabráneniu zneužitia prevádzky zariadení Ewon, nemôžete zaregistrovať Ewon k inému účtu Talk2M. Server Talk2M automaticky zamietne žiadosť o registráciu (prístup bol odmietnutý).
Ak chcete znova priradiť Ewon k inému účtu Talk2M, musí správca účtu najskôr odstrániť Ewon z bývalého účtu Talk2M.
Ďalšie informácie o riešení problémov:
troubleshooting: 33234 - t2m-Access denied.

# 9 - Reporty
Pre mnoho organizácií je schopnosť sledovať, kto sa pripája k rôznym vzdialeným strojom a zariadeniam, dôležitou súčasťou ich podnikateľskej praxe. Talk2M poskytuje správy administrátorom účtov, aby sledoval aktivitu svojich účtov. Zistite, ako exportovať mesačné prehľady v tomto videu >>

# 10 - Prispôsobte si prístup k Talk2M
Portál M2Web si môžete prispôsobiť tak, aby odrážal identitu vašej spoločnosti. Prístup M2Web môže byť plne integrovaný do webovej stránky tretej strany prostredníctvom Iframe. Táto funkcia sa volá
M2Web Logo Program a môžete ju nakonfigurovať priamo z aplikácie eCatcher.

 

Napíšte nám